Terapie

ABY POCZUĆ SIĘ TAK DOBRZE, JAK JESZCZE NIGDY DOTĄD

Z pomocą natury ... W naszej ofercie wyodrębniliśmy zabiegi o typowym działaniu leczniczym. Zabiegi te, wykonane przez nasz wyszkolony personel, pomagają w niwelowaniu problemów, z którymi walczy nasz organizm. Perfekcyjnie wykonane wprowadzą Państwa w stan wyciszenia i błogiego relaksu i wyraźnie zminimalizują dokuczające bóle.

6

Uphana Svedana

Czas trwania: 40 min. Ayurvedyjski masaż pleców z wykorzystaniem ciepłego oleju. Bardzo intensywna i głęboka technika masażu. Doskonały dla osób z dużym napięciem mięśni karku i krzyża. Po masażu plecy są rozluźnione. Masaż likwiduje wszelkie napięcia i zmęczenie mięśni. Wspomaga regenerację organizmu.

120
55437022_s

Shiatsu

Czas trwania: 50 / 90 min. To sztuka uzdrawiania dotykiem, której korzenie sięgają starożytnych Chin i Japonii polegająca na odblokowaniu nerwosystemu poprzez ucisk. Jest skuteczną metodą w leczeniu wielu problemów zdrowotnych: bóle pleców, głowy i migreny. Likwiduje napięcia, uspokaja nerwy, dodaje witalności.

180 / 260
17701710_s

Kati Vasti

Czas trwania: 40 min. Terapia polegajaca na kapieli bolesnych miejsc kregosłupa w ciepłym oleju sezamowym w połączeniu z masażem pleców i głowy. Pomocny w stanach bólowych, napięciach i zwyrodnieniach. Zabieg działa relaksująco i regenerująco zarówno na kręgosłup, jak i system nerwowy.

180
9307543

Refleksoterapia dłoni

Czas trwania: 30 min. Masaż refleksoryczny dłoni polegający na masażu i ucisku określonych stref i punktów. Terapia uciskowa przynosi ulgę, rozluźnienie mięśni i ścięgien dłoni. Zabieg przywraca spokój, równowagę  wewnętrzną i dobre samopoczucie. Działa relaksująco i regenerująco.

80
3335726_s

Refleksoterapia twarzy

Czas trwania: 40 min. Masaż  refleksoryczny polegający na masażu i ucisku określonych stref i punktów twarzy. Zabieg głęboko kojący i relaksujący. Pomaga w stanach przemęczenia, bezsenności i migrenach. Rozluźnia i wygładza mięśnie twarzy. Daje uczucie głębokiego odprężenia i relaksu.

110
16327554_s

Refleksoterapia stóp

Czas trwania: 40 min. Refleksoterapia to praca na receptorach stóp. Zabieg przywraca naturalną i prawidłową pracę wszystkich organów, narządów wewnętrznych i gruczołów. Relaksuje, odpręża i wzmacnia organizm. Zalecana dla osób zapracowanych i zestresowanych. Szukających wyciszenia. Przywraca harmonię ciała i umysłu.

110
12106349_s

Antystresowa Terapia Pleców

Czas trwania: 40 min. Masaż dla osób żyjących w ciągłym stresie. Zmniejsza napięcie mięśni, pobudza krążenie krwi. Spokojny i rytmicznie wykonywany masaż niweluje stres oraz związane z nim dolegliwości: bóle głowy i pleców oraz zaburzenia koncentracji. Masaż wykonywany jest na bazie aromatycznego masła.

140
9526519_s

Antystresowa terapia głowy

Czas trwania: 20 min. Masaż wprowadzający w stan relaksu. Pozwala na całkowite rozluźnienie i poprawę  koncentracji. Wpływa także korzystnie na stan skóry, silnie dotlenia i regeneruje. Działa wzmacniająco na mięśnie twarzy. Zalecany przy bólach głowy i migrenach. W stanach przepracowania i przemęczenia.

60