W klimacie dalekiego wschodu

KONTYNENTALNA PODRÓŻ W KRAINY RELAKSU I ODPRĘŻENIA

Niezapomniane doznania i chwile prawdziwego wypoczynku. Perfekcyjnie wykonane masaże oraz zabiegi wprowadzą Państwa w stan wyciszenia i błogiego relaksu. Unoszący się w powietrzu zapach olejków eterycznych, nastrojowa muzyka i aromat Dalekiego Wschodu budują nastrój i tworzą dystans do problemów życia codziennego. Tutaj odnajdą Państwo utraconą energię i nowe inspiracje.

6-3

Uphana Svedana

Czas trwania: 40 min. Ayurvedyjski masaż pleców z wykorzystaniem ciepłego oleju. Bardzo intensywna i głęboka technika masażu. Doskonały dla osób z dużym napięciem mięśni karku i krzyża. Po masażu plecy są rozluźnione. Masaż likwiduje wszelkie napięcia i zmęczenie mięśni. Wspomaga regenerację organizmu.

120
Thalgo de La Mer

Thalgo de la Mer

Czas trwania: 50 min. Masaż łączący w sobie aromaterapię, shiatsu i filozofię chińską. Wpływa na udrożnienie kanałów energetycznych i wyrównanie energii. Daje poczucie relaksu i odprężenia. Przywraca dobre samopoczucie. Polecany osobom zestresowanym i zabieganym. Chcącym odpocząć i odprężyć się.

150
55437022_s

Shiatsu

Czas trwania: 50 / 90 min.

To sztuka uzdrawiania dotykiem, której korzenie sięgają starożytnych Chin i Japonii polegająca na odblokowaniu nerwosystemu poprzez ucisk. Jest skuteczną metodą w leczeniu wielu problemów zdrowotnych: bóle pleców, głowy i migreny. Likwiduje napięcia, uspokaja nerwy, dodaje witalności.

180 / 260
Polynesia treatment

Polynesia

Czas trwania: 90 min. Zmysłowa podróż po wyspach Polinezji. Przynosi zbawienny wpływ dla zmęczonego, zestresowanego i zapracowanego człowieka. Przywraca dobre samopoczucie i równowagę w całym organizmie. Zabieg składa się z peelingu z solą morską i waniliową oliwką, lazurową kąpielą i masażem stemplami.

250
7778787_s

Pantai Luar

Czas trwania: 50 min. Indonezyjski masaż relaksacyjny całego ciała przy użyciu aromatycznych stempli. Poprawia krążenie, usuwa toksyny z organizmu, relaksuje. Zabieg pobudza metabolizm, wspomaga przemianę substancji czynnych w głąb organizmu. Pomaga pozbyć się stresu, przywraca dobre samopoczucie.

150
14900408

Masaż Orientalny - NOWOŚĆ!

Czas trwania: 75 min. Wyjątkowa technika inspirowana masażami: polinezyjskim, ayurwedyjskim i tajskim. Jej głównym założeniem jest stymulowanie kanałów energetycznych w celu prawidłowego przepływu energii oraz pobudzenie czakr dla zachowania równowagi ciała i ducha.

220
masaze

Masaż Ocean Memory

Czas trwania: 50 min. Luksusowy masaż opierający się na indonezyjskich technikach. Wykonywany jest ciepłymi stemplami zanurzonymi w aromatycznym olejku. Ruchy wykonywane są w rytmie kołysania fal co daje poczucie głębokiego odprężenia i relaksu.

150
56476496_s

Mucabyanga

Czas trwania: 25 min. Zadziwiający masaż głowy, twarzy i dekoltu na bazie oleju kokosowego lub ze słodkich migdałów. Doskonale odpręża i relaksuje. Daje poczucie lekkości i odrodzenia sił witalnych a także poczucie błogostanu. Olej kokosowy dodatkowo odżywia i rewitalizuje strukturę włosa.

80
Polynesia

Masaż Mahana - NOWOŚĆ!

Czas trwania: 50 min. Zainspirowany został polinezyjską kulturą, niezwykle odpręża dzięki oryginalnej technice masażu. Masaż przy użyciu ciepłych stempli likwiduje napięcia, neutralizuje złą energię, przywraca dobre samopoczucie i równowagę w całym organizmie.

150
14769978

Masaż Lomi Lomi

Czas trwania: 75 min. Hawajski masaż ciała inspirowany filozofią starożytnych Hunów. Pozwala odzyskać harmonię i zregenerować siły witalne ciała. Likwiduje napięcia mięśni. Charakterystyczne dla tej techniki jest masowanie przedramionami i wykonywanie tanecznych, pełnych gracji ruchów.

240
Mer-Senses-Masaż-gorącymi-kamieniami

Mer & Sens - Masaż gorącymi kamieniami

Czas trwania: 25 / 50 min. Ekskluzywny zabieg polegający na masażu z wykorzystaniem gorących i zimnych kamieni, który przywraca duchową, psychiczną i fizyczną równowagę. Doskonale likwiduje wszelkie napięcia i zmęczenie mięśni, wspomaga regenerację organizmu.

90 / 160
17701710_s

Kati Vasti

Czas trwania: 40 min. Terapia polegajaca na kapieli bolesnych miejsc kregosłupa w ciepłym oleju sezamowym w połączeniu z masażem pleców i głowy. Pomocny w stanach bólowych, napięciach i zwyrodnieniach. Zabieg działa relaksująco i regenerująco zarówno na kręgosłup, jak i system nerwowy.

180
Indoceane

Indoceane

Czas trwania: 150 min. Kontynentalna podróż do krainy relaksu i odprężenia. Ekskluzywny zabieg składający się ze słodko-słonego peelingu ciała, kąpieli w mleku, masażu ciała inspirowanego Ayurvedą oraz maski regenerująco-nawilżającej. Polecany dla osób zmęczonych i zestresowanych, którym brak sił witalnych i wigoru.

320
3307432_s

Padabhyanga - Ayurvedyjski masaż stóp

Czas trwania: 40 min. Ayurvedyjski masaż na bazie ciepłego oleju ze słodkich migdałów. Doskonale rozluźnia mięśnie i stawy, nawilża i regeneruje skórę stóp. Daje uczucie głębokiego relaksu i odprężenia. Po masażu stopy są lekkie i aksamitnie miękkie. Masaż neutralizuje negatywną energię i przywraca dobre samopoczucie.

80
14970570_s

Hatabhyanga - Ayurveadyjski masaż dłoni

Czas trwania: 25 min.

Ayurvedyjski masaż na bazie ciepłego oleju ze słodkich migdałów. Doskonale rozluźnia mięśnie i stawy, nawilża i regeneruje skórę dłoni. Daje uczucie głębokiego relaksu i odprężenia. Po masażu dłonie są lekkie a ich skóra aksamitnie miękka.

60
687328

Masaż Ayurveda

Czas trwania: 50 min. Masaż indyjski całego ciała z zastosowaniem ciepłego oleju (avocado, morelowego, migdałowego). Przywraca harmonię energetyczną organizmu, relaksuje i odpręża. Głęboka technika masażu dająca uczucie błogostanu. Stymuluje organizm do samoregulacji i samoregeneracji.

180
Ayurveda Treatment

Ayurveda Treatment

Czas trwania: 50 min. Zabieg na twarz przeznaczony dla każdego typu skóry. Połączenie indyjskiego masażu głowy i twarzy z maseczką dobraną do rodzaju cery. Daje głębokie odżywienie skóry. Uczucie relaksu i odprężenie.

150