Zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp

SIŁA NOWYCH DOZNAŃ

W naszej ofercie znajdą Państwo zabiegi pielęgnacyjne i regenerujące na dłonie, by zawsze wyglądały pięknie i młodo... Dla naszych Gości przygotowaliśmy również specjalnie przemyślane zabiegi i kompleksowe programy odnowy i pielęgnacji stóp, które regenerują, odbudowują i nawilżają ich skórę. Nasze dłonie i stopy będą wdzięczne za troskliwą i właściwą pielęgnację.

16327554_s

Refleksoterapia stóp

Czas trwania: 40 min. Refleksoterapia to praca na receptorach stóp. Zabieg przywraca naturalną i prawidłową pracę wszystkich organów, narządów wewnętrznych i gruczołów. Relaksuje, odpręża i wzmacnia organizm. Zalecana dla osób zapracowanych i zestresowanych. Szukających wyciszenia. Przywraca harmonię ciała i umysłu.

110
Depilacja

Depilacja

 
  • Pachy lub Bikini: 50 zł
  • Ręce, łydki lub uda: 60 zł
  • Całe nogi: 110 zł
  • Wąski lub broda: 30 zł
od 30
3307432_s

Padabhyanga - Ayurvedyjski masaż stóp

Czas trwania: 40 min. Ayurvedyjski masaż na bazie ciepłego oleju ze słodkich migdałów. Doskonale rozluźnia mięśnie i stawy, nawilża i regeneruje skórę stóp. Daje uczucie głębokiego relaksu i odprężenia. Po masażu stopy są lekkie i aksamitnie miękkie. Masaż neutralizuje negatywną energię i przywraca dobre samopoczucie.

80
14970570_s

Hatabhyanga - Ayurvedyjski masaż dłoni

Czas trwania: 25 min. Ayurvedyjski masaż na bazie ciepłego oleju ze słodkich migdałów. Doskonale rozluźnia mięśnie i stawy, nawilża i regeneruje skórę dłoni. Daje uczucie głębokiego relaksu i odprężenia. Po masażu dłonie są lekkie a ich skóra aksamitnie miękka.

60
15678095_s

Zabieg Spa na stopy i pedicure

Czas trwania: 90 min. Zabieg odprężająco-relaksujący. Doskonale odżywia i nawilża skórę stóp. Składa się z kąpieli stóp połączonej z peelingiem, pedicure, indyjskiego masażu, parafiny (ciepła odżywcza maska), malowania paznokci stóp. Po zabiegu skóra stóp jest miękka i przyjemna w dotyku. Poprawia się także kondycja paznokci.

150
26678781

Zabieg Spa na dłonie i manicure

Czas trwania: 90 min. Zabieg odprężająco-relaksujący. Doskonale odżywia i nawilża skórę dłoni. Składa się z peelingu dłoni, manicure, indyjskiego masażu, parafiny (ciepła odżywcza maska), malowania paznokci dłoni. Po zabiegu skóra dłoni jest miękka i przyjemna w dotyku. Poprawia się także kondycja paznokci.

130
24284848

Zabieg Spa na stopy

Czas trwania: 60 min. Zabieg odprężająco-relaksujący. Doskonale odżywia i nawilża skórę stóp. Składa się z kąpieli stóp połączonej z peelingiem, indyjskiego masażu, parafiny. Po zabiegu skóra stóp jest doskonale odżywiona i aksamitnie gładka. Polecany jesienią i zimą, kiedy nasza skóra jest narażona na działanie zimna i mrozu.

100
21375682

Zabieg Spa na dłonie

Czas trwania: 60 min. Zabieg odprężająco-relaksujący. Doskonale odżywia i nawilża skórę dłoni. Składa się z peelingu dłoni, indyjskiego masażu, parafiny (ciepła odżywcza maska). Po zabiegu skóra dłoni jest doskonale odżywiona i aksamitnie gładka. Polecany jesienią i zimą, kiedy nasza skóra jest narażona na działanie zimna i mrozu.

90
47497742_s

Parafina na stopy

Czas trwania: 20 min. Odżywcza, ciepła maska. Doskonale regeneruje i nawilża przesuszoną skórę stóp. Ta parafinowa kąpiel pozostawia skórę stóp aksamitnie gładką i miękką. Polecamy zwłaszcza jesienią i zimą, kiedy nasza skóra jest dodatkowo narażona na działanie niesprzyjającego zimna i mrozu.

40
26170653

Parafina na dłonie

Czas trwania: 20 min. Odżywcza, ciepła maska. Doskonale regeneruje i nawilża przesuszoną skórę dłoni. Ta parafinowa kąpiel pozostawia skórę dłoni aksamitnie gładką i miękką. Polecamy zwłaszcza jesienią i zimą, kiedy nasza skóra jest dodatkowo narażona na działanie niesprzyjającego zimna i mrozu.

40
25968123_s

Manicure francuski

Zabieg kosmetyki dłoni. Podczas tego zabiegu nadajemy kształt płytce paznokcia poprzez opiłowanie. Polerujemy płytkę po wcześniejszym usunięciu nachodzącego na nią naskórka. Paznokcie pokrywamy odżywką. W odróżnieniu od manicure klasycznego malujemy białą końcówkę paznokcia, a pozostałą część płytki pokrywamy lakierem różowym lub beżowym.

60
17610701_s

Pedicure klasyczny

Podstawowy zabieg kosmetyki stóp. Usługa obejmuje: kąpiel wodną stóp połączoną z peelingiem, obcinanie paznokci, wycinanie skórek, polerowanie płytki paznokcia, usunięcie zrogowaciałego naskórka, kremowanie, malowanie (odżywka + lakier 2 warstwowy + top coat + wysuszacz w formie oliwki).

80
2719262

Manicure klasyczny

Podstawowy zabieg kosmetyki dłoni. Podczas tego zabiegu nadajemy kształt płytce paznokcia poprzez opiłowanie. Polerujemy płytkę po wcześniejszym usunięciu nachodzącego na nią naskórka. Paznokcie pokrywamy odżywką (różną w zależności od rodzaju paznokcia) malujemy dwa razy kolorem i utwardzamy bezbarwnym lakierem (top coat). Na koniec nanoszona jest oliwka wysuszająca.

50
9307543

Refleksoterapia dłoni

Czas trwania: 25 min. Masaż refleksoryczny dłoni polegający na masażu i ucisku określonych stref i punktów. Terapia uciskowa przynosi ulgę, rozluźnienie mięśni i ścięgien dłoni. Zabieg przywraca spokój, równowagę  wewnętrzną i dobre samopoczucie. Działa relaksująco i regenerująco.

80